Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bir Yusuf Masalı Dizisinin Çekimleri Başladı!

TRT-1 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Bir Yusuf Masalı’ adlı dizinin çekimleri Düzce Belediyesi’ne ait film platosunda yapılıyor.

29.10.2013 16:08 tarihinde yayınlandı 1215 defa okundu 0 defa yorumlandı
Bir Yusuf Masalı Dizisinin Çekimleri Başladı!

Dizinin fragman çekimlerini Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram da yerinde izledi. TRT’nin iddialı dizisi olarak bilinen Bir Yusuf Masalı dizisinin tamamının Düzce’de çekileceğini belirten Başkan Bayram “Dizinin her bölümünde Düzce adının geçecek olması Düzce’nin tanıtımı açısından da çok önemli olacak” dedi.

Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen Bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı “Bir Yusuf Masalı” dizinin çekimleri Düzce’de yapılacak.

Bunun için de Düzce Belediyesi’ne ait film platosu hazırlandı. Film platosu dizinin geçtiği zamana uygun olarak yeniden dizayn edildi. Aralık ayında yayınlanması beklenen dizinin fragman çekimleri başladı.

Çekimleri yerinde izleyen Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce’nin tanıtımı açısından diziyi önemsediklerini belirterek ‘ Daha önce bu alanda İpsiz Recep dizisinin çekimleri yapılmıştı. Ancak bu dizinin tamamı bu mekanda çekilecek. Bu Düzce’de farklı bir hava oluşturacak. Dizinin asıl oyuncu kadrosunun yanında 60 kişilik yardımcı oyuncu kadrosu var ki bunlar Düzcelilerden seçildi. Biz Düzce’de kalıcı olacak dizi çekimleri istiyorduk. Bir Yusuf Masalı için bu düzeyde görüşmelerimiz oldu. Güzel bir dizi olacağına inanıyorum’ dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Benzer Haberler
Facebook
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Günlük Gazeteler
Oku
Namaz Vakitleri
Linkler
Süper Lig

Arşiv