Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Düzce’de masa tenisi yükselişe geçti!

Keyif alınarak oynanan ender spor dallarından biri olan masa tenisi, Düzce’de yükselişe geçti. Masa tenisi oynayan sporcu sayısı her geçen gün artıyor.

22.10.2013 10:33 tarihinde yayınlandı 287 defa okundu 0 defa yorumlandı
Düzce’de masa tenisi yükselişe geçti!

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'ın talimatıyla antrenörler Sezgin Kardüz ve Ömer Beyhan tarafından kurulan Masa Tenisi kulübüne her geçen gün daha çok sporcu başvuruyor. 7’den 70’e her yaştan insanın yapabileceği masa tenisi Düzce’de de hak ettiği ilgiyi görmeye başladı. 2 sene önce ilk defa kulüp olarak başlayan masa tenisi sporunda sporcu sayısı da artmaya devam ediyor.

Gençlik Spor Masa Tenisi Antrenörü Sezgin Kardüz, “Masa tenisi herkesin hayatından en az bir kere de olsa oynadığı ve büyük zevk aldığı spor dallarından birisidir. Bu sporu her yaşta ve her zaman oynayabilirsiniz. Size çeviklik, hareketlilik ve el-göz koordinasyonu sağlamakta oldukça başarılıdır. Biz de bu sporu gençlerimiz arasında sevdirerek, yaygınlaştırmak istiyoruz. İlk başladığımızda 10 sporcu varken şimdi en az 50 sporcu ile antrenmanlara çıkıyoruz” ifadelerinde bulundu.
Minikler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde cuma ve cumartesi günleri 18 Temmuz Stadyumu tribün altı salonlarında devam eden masa tenisi eğitimlerine 50 sporcu katılıyor.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Benzer Haberler
Facebook
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Günlük Gazeteler
Oku
Namaz Vakitleri
Linkler
Süper Lig

Arşiv