Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Konuralp'e Genç ve Bağımsız Başkan Adayı!

81 Haber Yazı İşleri Müdürü Savaş Arı, önümüzde ki yerel seçimlerde Konuralp Beldesi'nden bağımsız Belediye Başkan Adayı olacağını açıkladı...

12.09.2013 18:26 tarihinde yayınlandı 6263 defa okundu 20 defa yorumlandı
Konuralp'e Genç ve Bağımsız Başkan Adayı!
Uzun yıllar Düzce'de gazetecilik yapan Savaş Arı, Konuralp Beldesi'nden Bağımsız Belediye Başkan adayı olacağını açıkladı. Savaş Arı yaptığı açıklamada, Konuralp Beldesi için gerçek, kalıcı, radikal çözümler üreteceğini  belirterek, "Tek amacım halkımızla birlikte Konuralp Beldesini  hak ettiği yere taşımak. Hep birlikte el ele, gönül gönüle  tarihi Beldemizi hak ettiği yere kavuşturacağız. Siyasi partiler bir araçtır, amaç hizmet etmektir. Hizmet edebilmenin yolu da bilmekten, görmekten, cüret ve cesaretle, kararlı adımlar atmaktan geçer" dedi. 
 
"Birlik olursak çözemeyeceğimiz hiçbir problem yok" diyen Arı,  "Ben birilerini kırmak veya  dökmek için aday olmayacağım. Herkesi kucaklamak için, fikrine saygı gösterip, bütünleşip Konuralp'i hak ettiği yere getirmek için adayım. Benim projem kısaca 'Sevgi' projesi. Sevginin aşamayacağı hiçbir engel yok. Konuralp Beldesi'nde bu görev bize nasip olursa, herkesi kucaklayarak,  Beldemiz için hizmet edeceğim" şeklinde konuştu. 
 
Başkan seçilmesi halinde Konuralp Beldesi'nde turizm konusunda önemli adımlar atacağını dile getiren Arı, "Tarihte bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Tarihi Konuralp Beldesi'nde, turizm konusunda bugüne kadar önemli bir adım atılmadı. Ben öncelikli olarak tarihi konuralp beldemizi turizme kazandırmak istiyorum" diye konuştu. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Benzer Haberler
Facebook
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Günlük Gazeteler
Oku
Namaz Vakitleri
Linkler
Süper Lig

Arşiv