Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Üçköprü Köyü İçin Heyet Geliyor!

Düzce’nin Üçköprü Köyü'ndeki yol sorununun çözümü için 23 Temmuz 2013 günü Ankara'dan Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Erol Altun başkanlığında uzman bir ekibin inceleme yapmak üzere geleceği bildirildi.

22.07.2013 17:08 tarihinde yayınlandı 583 defa okundu 0 defa yorumlandı
Üçköprü Köyü İçin Heyet Geliyor!

Üçköprü Köyü'nde sık sık meydana gelen kazalar nedeniyle vatandaşların ışıklı kavşak talebi Ankara'da Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan'a iletildi. Önceki gün Milletvekili Fevai Arslan ile Ankara'da Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan'la görüşen İl Başkanımız Metin Kaşıkoğlu, yol için acil çözüm gerektiğini ifade etmişti.
Yapılan bu görüşmenin ardından Karayolları düğmeye bastı ve Üçköprü için üst düzey bir ekibi inceleme yapmak üzere görevlendirdi. Üçköprü'deki yol sorununun çözümü için Ankara'dan Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Erol Altun başkanlığında 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil'in de hazır bulunacağı uzman bir ekibin inceleme yapmak üzere ilimize geleceğini bildirildi.

Kaşıkoğlu Üçköprü'nün kendileri için de son derece önemli olduğunu ifade ederek yaşanan kazaların son bulması için gerekli hassasiyeti gösterdiklerini ifade etti ve sorunun çözüm bulunana dek takipçisi olacaklarını dile getirdi.

Anahtar Kelimeler : düzce, üçköprü köyü, heyet

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Benzer Haberler
Facebook
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Günlük Gazeteler
Oku
Namaz Vakitleri
Linkler
Süper Lig

Arşiv